Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her og beslutningsreferater finder du her

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Kontaktperson for: E3
Jesper Haslund Kristoffersen
jesper.haslund@gkf.dk
Næstformand
Iskoordinator
Kontaktperson for: Familiehold
Sara Watt 
sara@gkf.dk
Kasserer
Edita Günel 
edita@gkf.dk
medlem@gkf.dk
Sekretær
Kontaktperson for: E2
Julia Jamme  
julia.jamme@gkf.dk
Medlem
Kontaktperson for: Skøjteskolen
Anna Frejlev
anna@gkf.dk
 
Medlem
Kontaktperson for: Funskate
Abigal Mwawuganga
Medlem
Kontaktperson for: EK1
Ann Carina Schubert 
carina@gkf.dk
Supleant
Kontaktperson for:  M og E1
Emilie Muff 
Supleant
Kontaktperson for: 
Masha Knudsen