Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her og beslutningsreferater finder du her

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Ansvarsområder:
Sportsudvalget
Tilmelding til konkurrencer og mærkeprøver.
Kontaktperson for:
E3 + E4
Sanne Colmor
gkf@gkf.dk
Næstformand
(Co. Kasserer)

Kontaktperson for:
EK2
Henning Goldbeck
naestformand@gkf.dk
Kasserer
Kontaktperson for:
F1
Maria Thea Flymer
medlem@gkf.dk
Sekretær
Ansvarsområder:
Sportsudvalget
Hjemmesiden
Kontaktperson for:
EK1
Henriette Andersen Theisen
Henriette@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
GKF repræsentant i Sportsparkens Is-udvalg
Kontakperson for:
M1 + M2
Pernille Lohmann
pernille@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
Sponsoraftaler
GKF suppleant i Sportsparkens Is-udvalg
Kontaktperson for:
E2
Jesper Lauritzen
jesper@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
GKF repræsentant i Sportsparkens facilitetsudvalg
Kontaktperson for:
Skøjteskole, voksen og familiehold
Ronnie Knudsen
ronnie@gkf.dk
Suppleant (1)
Kontaktperson for:
E1
Lyudmila Bobek
lyudmila@gkf.dk
ANDRE TOVHOLDER
Ansvarsområder:
Isplan (samarbejde med trænerne)
GKF repræsentant i Sportsparks Is-udvalg.
Iskoordinator
Natasha Goldbeck
Natasha.goldbeck@gkf.dk
Funskate
Koordinering af F konkurrencer
Kontaktperson for:
F2 og F3
For information kontakt
gkf@gkf.dk