Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her og beslutningsreferater finder du her

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Kontaktperson for: Skøjteskole, Funskate, Voksenhold
Anna Frejlev 
anna@gkf.dk
Næstformand
Kontaktperson for: E3
Jesper Haslund Kristoffersen
jesper.haslund@gkf.dk
Kasserer
Edita Günel 
edita@gkf.dk
medlem@gkf.dk
Medlem
Kontaktperson for: 
Abigal Mwawuganga  
abigail@gkf.dk
Medlem

Iskoordinator  Kontaktperson for: Familiehold 

Sara Watt
sara@gkf.dk
 
Medlem
Kontaktperson for: EK1
Ann Carina Schubert 
carina@gkf.dk
Sekretær
Kontaktperson for:  M og E1
Emilie Muff 
emilie@gkf.dk
Andet
Kommunikationsudvalg 
Julia Jamme 
julia.jamme@gkf.dk