Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her og beslutningsreferater finder du her

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Ansvarsområder:
Sportsudvalget
Tilmelding til konkurrencer og mærkeprøver K og M rækker
Kontaktperson for:
E3 + E4
Henning Goldbeck
gkf@gkf.dk
Næstformand
Ansvarsområder
Hjemmeside/Facebook/instagram/Youtube
Suppleant i Sportsparkens Is-udvalg

Kontaktperson for:
EK2
Jesper H. Lauritzen
Jesper@gkf.dk
Kasserer
Kontaktperson for:
F1
Maria Thea Flymer
medlem@gkf.dk
Sekretær
Medlem
Kontaktperson for:
E1
Lyudmila Bobek
lyudmila@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
Repræsentant i Sportsparkens facilitets-udvalg
Kontaktperson for:
Skøjteskole, voksen samt familiehold
Ronnie Knudsen
ronnie@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
Hjemmesiden/facebook/youtube/instagram
Kontaktperson for:
EK1
Henriette Andersen

henriette@gkf.dk

ANDRE TOVHOLDER
Ansvarsområder:
Isplan (samarbejde med trænerne)
GKF repræsentant i Sportsparks Is-udvalg
Planer og ændringer på hjemmesiden
Iskoordinator
Natasha Goldbeck
Natasha.goldbeck@gkf.dk
Kontaktperson for:
F2 og F3
For information kontakt
gkf@gkf.dk