Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her og beslutningsreferater finder du her

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Kontaktperson for: Skøjteskole, Funskate, Voksenhold
Anna Frejlev 
anna@gkf.dk
Næstformand
Iskoordinator  Kontaktperson for: Familiehold 
Sara Watt 
sara@gkf.dk
Kasserer
Bettina Købke Lauritzen
medlem@gkf.dk

Medlem
Kontaktperson for: 
Lonne Kurtmann 

Medlem
Kontaktperson for: 
Nina la Cour 
 Sekretær
Kontaktperson for: M og E1 
Emilie Muff 
emilie@gkf.dk

Medlem
Kontaktperson for:  EK1
Ann Carina Schubert 
carina@gkf.dk
Supleant
Kommunikationsudvalg 
Julia Jamme 
julia.jamme@gkf.dk
Supleant
Kontaktperson for: 
Nanna Brandt