Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her og beslutningsreferater finder du her

GKF's bestyrelse, primære ansvarsområder og kontaktpersoner for skøjteholdene:

Formand
Iskoordinator
Kontaktperson for: E3 og Skøjteskolen  
Sara Watt 
sara@gkf.dk
gkf@gkf.dk
 
Næstformand
Kontaktperson for: E2
Sekundær kontaktperson for: F
Primær kontaktperson til DSU
Ann Carina Schubert 
carina@gkf.dk
Kasserer
Bettina Købke Lauritzen
medlem@gkf.dk
Medlem
Primær kontaktperson for: Funskate.
Lone Kurtmann
lone@gkf.dk 
Medlem
Kontaktperson for: EK1 og EK2.
Hjemmesideopdateringer.
Sponsorater.
Nina la Cour F 
nina@gkf.dk
Medlem
Konkurrencetilmelding K og M.
Kontaktperson for: M og E1.
Sponsorater.
Emilie Muff 
emilie@gkf.dk
Sekretær
Kontaktperson for: Voksenholdet og Skøjteskolen.
Nøgler til garderobeskabe.
Nanna Brandt
nanna@gkf.dk
Suppleant
Kommunikationsudvalg.
Sekundær kontaktperson for Skøjteskolen.
Julia Jamme
julia.jamme@gkf.dk