Bestyrelse/Ansvarlige

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her

Bestyrelsesmøder afholdes i varmestuen.

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Ansvarlige kontaktpersoner:

Formand
Kontakperson for:
Skøjteskole, Familiehold og Voksenhold
Sigga Husted-Andersen
formand@gkf.dk
 Sigga
Næstformand
Ansvarsområder:
Sporstudvalget
Tilmelding til konkurrencer og mærkeprøver.
Kontaktperson for:
E1
Sanne Colmor
naestformand@gkf.dk
Sanne
Medlem - Sekretær
Kontaktperson for:
EK1, EK2 og Sportshold
Pernille Lohmann
pernille@gkf.dk
Pernille
Kasserer
Kontaktperson for:
E2
Mette Slesvig
mette@gkf.dk
 mette
Ansvarsområder:
Funskate samt Funskateudvalget, koordinering af konkurrencer, tilmeldelser og kommunikation.
Kontaktperson for:
Funskate
Malene Nordlund Rørbech
malene@gkf.dk

 
Medlem
Kontaktperson for:
E3
Jesper Lauritzen
jesper@gkf.dk
 jesper
Medlem
Kontaktperson for:
M
Karsten Bobek
karsten@gkf.dk
Karsten Bobek
 Suppleant

Ansvarsområder:
Kommunikation og sponsoraftaler.

Anette Dige Kongsdam
anette@gkf.dk
 Anette Dige Kongsdam foto
 Suppleant Ronnie Knudsen
ronnie@gkf.dk
 Ronnie
ANDRE TORVHOLDERE
ISPLAN
Kordinatore i samarbejde med trænerne
Natasha Goldbeck
Natasha.goldbeck@gkf.dk
 Natasha farve
Gentofte Sportsparks BANEUDVALG

GKF er repræsenteret ved:

Formand - Stephanie Halse

 

Karsten Bobek

StephKarsten Bobek