Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her

Beslutnings referater finder du her

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Ansvarsområder:
Sportsudvalget
GKF repræsentant i Sportsparkens Is-udvalgKontakperson for:
M1 + M2
Pernille Lohmann
formand@gkf.dk
pernille@gkf.dk
Pernille
Næstformand
Ansvarsområder:
Sportsudvalget
Tilmelding til konkurrencer og mærkeprøver.Kontaktperson for:
E3 + E4
Sanne Colmor
naestformand@gkf.dk
sanne@gkf.dk
Sanne
Kasserer
Kontaktperson for:
EK2
Henning Goldbeck
medlem@gkf.dk
Kasserer (kommende)
Kontaktperson for:
F1
Maria Thea Flymer
medlem@gkf.dk
  Billede på vej
Sekretær
Ansvarsområder:
Funskate
Sportsudvalget
Koordinering af F konkurrencer
Kontaktperson for:
F2 og F3
Mie Svan Jørgensen
mie@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
Sponsoraftaler
GKF suppleant i Sportsparkens Is-udvalgKontaktperson for:
E2
Jesper Lauritzen
jesper@gkf.dk
jesper
Medlem
Ansvarsområder:
Facilitetsudvalget
Kontaktperson for:
Skøjteskole, voksen og familiehold
Ronnie Knudsen
ronnie@gkf.dk
Ronnie
Suppleant (1)
Ansvarsområder:
HjemmesidenKontaktperson for:
EK1
Henriette Andersen Theisen
Henriette@gkf.dk
Billede på vej
Suppleant (2)

Kontaktperson for:
E1

Lyudmila Bobek
lyudmila@gkf.dk
ANDRE TOVHOLDER
Ansvarsområder:
Isplan (samarbejde med trænerne)
GKF repræsentant i Sportsparks Is-udvalg.
Iskoordinator
Natasha Goldbeck
Natasha.goldbeck@gkf.dk