Bestyrelse/Kontaktpersoner

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her

Bestyrelsesmøder afholdes i varmestuen.

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Kontaktpersoner:

Formand
Ansvarsområder:
Sports-udvalget
GKF repræsentant i Sportsparkens Is-udvalg

Kontakperson for:
M

Pernille Lohmann
formand@gkf.dk
pernille@gkf.dk
Pernille
Næstformand
Ansvarsområder:
Sports-udvalget
Tilmelding til konkurrencer og mærkeprøver.

Kontaktperson for:
E3

Sanne Colmor
naestformand@gkf.dk
sanne@gkf.dk
Sanne
Kasserer
Kontaktperson for:
EK2
Henning Goldbeck
medlem@gkf.dk
Kasserer (kommende)
Kontaktperson for:
F1
Maria Thea Flymer
medlem@gkf.dk
  Billede på vej
Sekretær
Ansvarsområder:
Funskate
Sports-udvalget
Koordinering af F konkurrencer

Kontaktperson for:
F2 og F3

Mie Svan Jørgensen
mie@gkf.dk
Medlem
Ansvarsområder:
Sponsor aftaler
GKF suppleant i Sportsparkens Is-udvalg

Kontaktperson for:
E2

Jesper Lauritzen
jesper@gkf.dk
jesper
Medlem
Ansvarsområder:
Facilitets-udvalget

Kontaktperson for:
Skøjteskole, voksen og familiehold

Ronnie Knudsen
ronnie@gkf.dk
Ronnie
Suppleant (1)
Ansvarsområder:
Hjemmesiden

Kontaktperson for:
EK1

Henriette Andersen Theisen
Henriette@gkf.dk
Billede på vej
Suppleant (2)

Kontaktperson for:
E1

Lyudmila Bobek
lyudmila@gkf.dk
ANDRE TORVHOLDERE
Ansvarsområder:
Isplan (samarbejde med trænerne)
GKF repræsentant i Sportsparks Is-udvalg.
Iskoordinator
Natasha Goldbeck
Natasha.goldbeck@gkf.dk