Bestyrelse/Ansvarlige

Du er altid meget velkommen til at kontakte bestyrelsen gkf@gkf.dk

Vedtægter for Gentofte Kunstskøjteløber Forening finder du her

Bestyrelsesmøder afholdes i varmestuen.

GKF's Bestyrelse, Ansvarsområder og Ansvarlige kontaktpersoner:

Formand
Kontakperson for:
M og EK1
Pernille Lohmann
formand@gkf.dk
pernille@gkf.dk
 Pernille
Næstformand
Ansvarsområder:
Sporstudvalget
Tilmelding til konkurrencer og mærkeprøver.Kontaktperson for:
E1, E3 og voksenhold
Sanne Colmor
naestformand@gkf.dk
sanne@gkf.dk
Sanne
Kasserer
Kontaktperson for:
EK2
Henning Goldbeck
medlem@gkf.dk
Sekretær
Kontaktperson for:
F2 og F3
Mie Svan Jørgensen
mie@gkf.dk
 
Medlem
Ansvarsområder:
Funskate samt Funskateudvalget, koordinering af konkurrencer, tilmeldelser og kommunikation.Kontaktperson for:
E2
Katrine Nygaard
katrine@gkf.dk

 
Medlem
Ansvarsområder:
Facilitetsudvalget
GKF suppleant i Isudvalget

Kontaktperson for:

Jesper Lauritzen
jesper@gkf.dk
 jesper
 Medlem

Kontaktperson for:
Skøjteskolen og Familieholdet

Ronnie Knudsen
ronnie@gkf.dk
 Ronnie
Suppleant

 

Maria Louise Højstrøm

maria@gkf.dk

 
 Suppleant
Kontaktperson for:
F1
Lyudmila Bobek
lyudmila@gkf.dk
 
ANDRE TORVHOLDERE
ISPLAN (i samarbejde med trænerne)

GKF repræsentant i Isudvalget

Iskoordinator

Natasha Goldbeck
Natasha.goldbeck@gkf.dk
 
Gentofte Sportsparks BANEUDVALG Formand - Stephanie Halse Steph